دارالثقلین
(بسم الله الرحمن الرحیم) تو را با نام آهو می شناسند / رضای حضرت هو می شناسند/ تمام رعیت ملک عظیمت / به نام شاه خوشرو می شناسند /میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت بر شما محبـان اهل بیت عصمت و طهارت(سلام الله علیهم اجمعین) مبارکباد.(اللهم عجل لولیک الفرج)
نويسندگان
صبح امروز گردهمایی مدیران فرهنگی وزارت علوم شاهد یک اتفاق عجیب بود.
به گزارش گروه چند رسانه‌ای باشگاه خبرنگاران؛ صبح امروز در جریان برگزاری گردهمایی مدیران فرهنگی وزارت علوم، آقای کشتی دار از حاضران در جمع خواست در وقت استراحت گردهمایی در سالن و پشت میزهای خود ورزش کنند.

 
 
 
کارشناس آمریکایی:
کارشناس آمریکایی در گفتگو با پرس تی وی تاکید کرد آمریکا در همه جای جهان زندان‌های مخفی برای شکنجه افراد دارد.
به گزارش سرویس بین‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی‌وی، "گوردون داف" کارشناس آمریکایی درباره انتقاد حامد کرزای رئیس جمهور افغانستان از آمریکا برای نقض تعهدات خود در قبال تحویل زندان بگرام به افغانها گفت: 70 درصد از مردم افغانستان، ناتو و نیروهای آمریکایی را دشمن اصلی خود می‌دانند و اصولا ادامه حضور نظامی آمریکا در افغانستان هیچ توجیهی ندارد.

وی در ادامه با اشاره به زندان‌های مخفی آمریکا در برخی نقاط جهان  گفت: متاسفانه ارتش آمریکا فراتر از قوانین بین المللی و حتی قوانین خود آمریکا اقدام کرده و خودسرانه هزاران نفر را زندانی کرده است.

کارشناس امریکایی در بخش دیگری از حرف‌های خود با اشاره به بازداشت‌های غیر قانونی عنوان کرد: البته کسانی که آمریکا آنها را به زندان‌های خود انداخته است فقط به افغانستان محدود نمی‌شوند و این کشور در کشورهای مختلف جهان زندانهای مخفی دارد و افراد را بدون محاکمه بازداشت و زندانی می‌کند و در این زندانها آنها را بازجویی و شکنجه می‌کند.

گفتنی است تاکنون وجود زندان‌های مخفی آمریکا در چندین کشور اروپایی از جمله رومانی، لهستان و حتی انگلیس به اثبات رسیده است.
کد خبر: ۴۰۹۲۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۵ 

 

 
 
به همت بسیج دانشجویی صورت گرفت
تجمع اعتراضی دانشجویان در واکنش به ساخت فیلم موهن علیه پیامبر (ص) و اعلام برائت و بیزاری از عاملان اصلی این جنایت، آمریکا و رژیم صهیونیستی در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، دانشجویان تجمع کننده با سردادن شعارهای "منطق هالیوودی نشانه ذلت است، تنفر از آمریکا شعار هر ملت است"، "دانشجو بیدار است، از آمریکا بیزار است" ، "سکوت در برابر اهانت خیانت است" و "کارگردان صهیونیست اعدام باید گردد" سردادند و در انتهای مراسم با به آتش کشیدن پرچم رژیم غاصب صهیونیستی تنفر خود را نسبت به عاملان توهین به ساحت رسول گرامی اسلام(ص) نشان دادند.

گفتنی است این مراسم با قرائت بیانیه‌ای از سوی تجمع کنندگان پایان یافت.

متن بیانیه به شرح زیر است:

یریدون ان یطفئوا نورالله به افواههم و یأبی الله الا ان یتم نوره ولوکره الکافرون

آنها می‌خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند ولی  خدا جز دین نمی‌خواهد که نور خود را کامل کند هر چند کافران ناخشنود باشند.
سوره توبه آیه 32


دوباره دست‌های تا مرفق آلوده به خون صهیونیست در عرصه تصویر نمایان شد و به مانند گذشته فاجعه آفرید. لیک 14 قرن است که قلب اسلام زخمی از تیغ نامردمان حق‌ستیز است آن هنگام که رسول مهربانی دعوت آسمانی خویش را به توحید آغاز کرد ابوجهل‌ها و ابولهب‌ها با دست و زبان به سوی او حمله بردند و امروز هم با حیله کثیف دیگری حیله‌های شیطان دل‌های دوستانش را تیرباران کردند؛ آتش دوزخ را علیه خود جان دوچندان بخشیدند و زبونی و خاری خویش به رخ کشیدند.

اما چه سود آیا این دست اسلام‌ستیزی‌ها منجر به تضعیف اسلام و ایجاد تفرقه میان گروه‌های مختلف مسلمان شد؟‌ آیا جایگاه والای پیامبر رحمت در چشم حق‌طلبان متزلزل شد آیا از معرفت و محبت نسبت به آستان نبی خاتم کاسته شد؟ آیا تنفر اسلام در جهان حاکم شد و موج اسلام‌خواهی برآمده از بیداری اسلامی فرو خفت؟ آیا جایگاه آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی در جهان تضعیف شد؟ از سوی دیگر آنچه از این جنایت بر می‌آید تلاش عوامل پشت پرده در ایجاد فتنه و درگیری میان امت اسلام و پیروان راستین حضرت عیسی‌بن مریم (س) است.

نیک روشن است که در اعتقادات ما مسلمانان ایمان به اصل نبوت جزئی از اصول‌‌ دین است که تمام مذاهب اسلامی بر آن متفق‌اند. داستان حضرت مسیح (ع) در کتاب آسمانی مسلمانان، قرآن به هنرمندانه‌ترین وجه ممکن تصویر شده است و احترام به تمامی پیامبران از آدم تا خاتم جزء‌لاینفک زندگی یک مسلمان است در این راستا بر خود لازم می‌دانیم از تمامی دوستان اهل کتاب که در این موضوع هم درد مسلمانان گشتند تشکر نماییم.

در پایان ما فعالین گروه‌‌های دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر سعادت بخشی اسلام برای بشر امروز ضمن آنکه دول مستبد غربی را مسبب اصلی این اهانت بزرگ رسول اکرم می‌دانیم اعلام می‌داریم مجازات عاملان آشکار و نهان این جنایت بزرگ نتیجه طبیعی اعمال کثیف شما در حرمت‌شکنی و قبح‌ریزی ازاهانت به مقدسات اسلامی است و آنرا چاره‌ نیست پس به شما بشارت می‌دهیم که آسوده خوابیدن شبهایتان را از این پس باید در وهم و خیال تصور کنید.

کد خبر:
  
۴۰۹۲۸۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۹
 

توهم فوتبالیست های ایرانی و جدایی آنان از مردم و رسانه ها

تهران - تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ادامه بازی های کسل کننده خود، یکشنبه شب در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال برابر تیم نفت تهران نمایشی ضعیف داشت و با نتیجه تساوی بدون گل مقابل این تیم متوقف شد.

 

به گزارش ایرنا، همانطور که انتظار می رفت هواداران تیم پرسپولیس از برگزاری این دیدار استقبال چندانی نکرده و اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی تهران که تعداد آن ها کمتر از پنج هزار نفر بود، پس از سوت پایان مسابقه از سوی ˈمحسن قهرمانیˈ داور این دیدار، با شعارهای تند از بازیکنان محبوب تیم شان استقبال کردند!

سوال این است چرا هواداران تیم ها اصلا به ورزشگاه ها آمده و این بازی های بی کیفیت را از نزدیک تماشا کرده و دست آخر با ناراحتی نسبت به بازیکنان تیم محبوب خود معترض می شوند.

مدتی است بازیکنان تیم های لیگ برتری فوتبال به خصوص ملی پوشان نامداری که پا به سن نیز گذاشته اند، با بی انگیزگی تمام در زمین راه می روند و انگار از سر اجبار در زمین حضور دارند.

با این تفاسیر بازهم هواداران به ورزشگاه ها می آیند و دست از تشویق تیم خود برنمی دارند.

سوال اینجاست، آیا تماشاگران مشکل فوتبال ایران هستند؟ تماشاگرانی که با صرف هزینه های گزاف و وقت خود به ورزشگاه ها می آیند و تیم خود را بدون هیچ چشمداشتی تشویق می کنند و دست آخر، بازی های بی کیفیت و کسل کننده را مشاهده کرده و در ادامه و فقط برای تخلیه هیجانات خود با دشنام به بازیکنان، ورزشگاه را ترک می کنند.

این روزها، فوتبالیست های کشورمان از مقایسه کردن خود با ورزشکاران موفق سایر رشته های ورزشی در بازی های المپیک و پارالمپیک 2012 لندن بسیار ناراحت هستند و بی انگیزه تر از گذشته شده و فوتبال بازی نمی کنند. این در حالی است که برای مثال 10 برابر یک فوتبالیست ایرلندی درآمد دارند!

آنها حتی پا را از این هم فراتر گذاشته و مردم و رسانه ها را به دلیل این مقایسه، مورد بی حرمتی قرار می دهند و آنها را دلایل ناکامی خود قلمداد می کنند.

به راستی آنان فراموش کرده اند که تمامی اعتبار خود را از رسانه ها و علاقه مندی مردم دارند اما در عین بی تدبیری و در اقدامی هماهنگ، مردم و رسانه ها را تحریم کرده گویا افرادی همچون ˈلیونل مسیˈ، ˈرونالدوˈ ، ˈاینیستاˈ، ˈژاویˈ، ˈبوفونˈ و ˈنیمارˈ هستند که این همه برای مردم و رسانه ها به اصطلاح کلاس می گذارند!

با این تفاسیر آیا این فوتبال و این فوتبالیست ها ارزش آن را دارند که تماشاگران خودی بر سر آنها با یکدیگر دعوا کرده و به زد و خورد بپردازند؟

یکشنبه شب یک اتفاق جالب دیگر نیز افتاد و یکی از همین فوتبالیست ها در مصاحبه با خبرنگاران گفت چرا از عملکرد ˈیوسف کرمیˈ کاپیتان تیم ملی تکواندو ایران در بازی های المپیک 2012 لندن که دور از حد انتظار ظاهر شد انتقاد نمی کنید، گویا این بازیکن اصلا به محتوای رسانه ها توجهی نکرده و فقط به دنبال تیترهای فوتبالی است چرا که نمی داند پس از ناکامی یوسف کرمی، هجمه ای که علیه کرمی در رسانه ها ایجاد شد، منجر به عذرخواهی مسوولان فدراسیون تکواندو و خود این ورزشکار از مردم شد.

به نظر می رسد فوتبالیست های لیگ برتری دچار توهم شده اند و فکر می کنند مردم و رسانه ها آنان را فراموش کرده اند اما باید گفت این فقط یک توهم است، زیرا مردم و رسانه ها به هیچ وجه ورزشکارانی که با غیرت و با اراده، بازی و یا مبارزه می کنند را هیچوقت فراموش نمی کنند.

شادی های وصف ناپذیری را که تعدادی از آنها و در طول زمان برایمان به ارمغان آورده اند، فراموش ناشدنی هستند.

پیروزی های تیم های باشگاهی و تیم ملی فوتبال با کمک رسانه ها که به حواشی لذت بخش این رویدادها می پردازند، بدون شک نشاط به جامعه تزریق می کند.

با این همه معتقدیم کافی است فوتبالیست های عزیز به عملکرد گذشته گان خود نگاهی بیاندازند و از این توهم خارج شوند و بدانند تا زمانی که از بالا به مردم و رسانه ها نگاه می کنند، باید

رفتار مردم و رسانه ها را نسبت به خود تحمل کنند.

گزارش از: سعید قهرمانی.

 

[ دوشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩۱ ] [ ٦:۳۸ ‎ب.ظ ] [ محب اهل بیت ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

صفحات اختصاصی
امکانات وب

بک لينک